Dřevotvar Znojmo – nejstarší partner NO+BLu v oblasti atypické i sériové výroby nábytku. S touto společností NO+BL spolupracuje již od roku 1994. Jejich zkušení technici a především truhláři pro Vás vyrobí cokoliv si společně navrhneme.

BRENO – jedna z největších firem v ČR prodávajících podlahové krytiny. Pro NO+BL pravidelně zajišťuje většinu subdodávek týkajících se řešení podlah.

ELMET light – Partnerem NO+BL v oblasti elektro je ELMET. Hlavní náplní činnosti firmy ELMET light je montážní a servisní činnost, zejména v oborech slaboproudé a návazně i silnoproudé elektrotechniky. Poskytuje komplexní služby podle povahy zakázky, tedy konzultace, projekt, montáž a servis dodávaných zařízení a systémů.

FARRAO – Společnost Farrao je hlavním partnerem NO+BL v oblasti všech typů vnitřních stavebních konstrukcí. Jde hlavně o sádrokartony, mobilní akustické příčky, celoskleněné příčky, zdvojené podlahy atd.

Bohemia Decor – Spolehlivý dodavatel všech druhů interierových prací, především netradičních řešení povrchů stěn a stropů.

Ergo Working Space – Chcete, aby se vaši zaměstnanci v nových firemních podmínkách cítili spokojení a jejich produktivita odpovídala vašim představám? Poradenství, nejen jak sedět v kanceláři.