E-LINE - kancelářský nábytek NO+BL

Jsme rádi, že Vám můžeme představit kancelářský nábytek E-line, kterým můžete flexibilně vybavit svou kancelář nebo pracovnu v dobré kvalitě za rozumnou cenu. Všechny materiály a povrchy jsou vyráběny v souladu s normou EN 312 na emise volného formaldehydu (třída E 1). Pracovní desky stolů mají tloušťku 25 mm a jsou opatřeny ABS hranou. Korpusy skříní jsou tloušťky 19 mm, police 22 mm, viditelné hrany jsou olepeny 2mm ABS hranou. Více informací…

Nezávazně poptat ?
Ceník nábytku Prospekt ke stažení Barvy a dekory Zaslat 3D knihovny

Jsme rádi, že Vám můžeme představit kancelářský nábytek E-line, kterým můžete flexibilně vybavit svou kancelář nebo pracovnu v dobré kvalitě za rozumnou cenu. Všechny materiály a povrchy jsou vyráběny v souladu s normou EN 312 na emise volného formaldehydu (třída E 1). Pracovní desky stolů mají tloušťku 25 mm a jsou opatřeny ABS hranou. Korpusy skříní jsou tloušťky 19 mm, police 22 mm, viditelné hrany jsou olepeny 2mm ABS hranou.

Jsme rádi, že Vám můžeme představit kancelářský nábytek E-line, kterým můžete flexibilně vybavit svou kancelář nebo pracovnu v dobré kvalitě za rozumnou cenu. Všechny materiály a povrchy jsou vyráběny v souladu s normou EN 312 na emise volného formaldehydu (třída E 1). Pracovní desky stolů mají tloušťku 25 mm a jsou opatřeny ABS hranou. Korpusy skříní jsou tloušťky 19 mm, police 22 mm, viditelné hrany jsou olepeny 2mm ABS hranou. Záda tloušťky 8 mm jsou oboustranně pohledová. Všechny skříně jsou dodávány smontované, na rektifikačních nožičkách, dveře (otevíravé, posuvné i roletové) osazeny zámky. Kovové podnoží samostatných stolů i stolových sestav je rovněž vybaveno rektifikací. Zásuvky kontejnerů jsou vybaveny centrálním zámkem.