Kancelářský nábytek NOBL Praha

Doporučujeme Italský nábytek JESPEN Praha

 Otevírací doba PO-PÁ 9-18

 NOBL Praha - Karlín

NOBL PRAHA Karlín Centrála Sokolovská 1288/166
186 00 Praha 8-Karlín

100 m od stanice metra Invalidovna - trasa B, parkování pod objektem na vyhrazených místech.

ADRESA NOBL PRAHA!

Mapa NOBL Praha Karlín
Zobrazit podrobnosti na Mapy.cz…


Přidejte se na Facebook !

 JESPEN - italský nábytek

Designový italský nábytek JESPEN Praha

Zařizujete taktéž obývací pokoj nebo ložnici či plánuje vybudovat šatnu ? Nabízíme Vám exclusivní designový italský nábytek u našeho partnerského prodejce JESPEN Nábytek Praha. Nabízíme stále nové kolekce a výhodný výprodej vzorků z prodejny. Navštivte náš designový showroom Praha v centru Sýkora Home vedle O2 Arény. www.jespen.czSekyra group
Remax reality

FINEP

AFI europe

Dřevotvar Znojmo bytový nábytek

Tradiční výroba českého moderního bytového nábytku - Dřevotvar Znojmo.

Kancelářský nábytek NOBL Praha Vám přináší se svými partnery taktéž výrobu nábytku na míru, jak do Vaší kanceláře, tak do domácnosti či reprezentativních prostor. Zakázková výroba nábytku nyní zažívá velký rozkvět a mnoho zákazníků si raději nechá navrhnout interiér a nábytek přesně podle svých představ než si vystačit jen seriovým nábytkem a taktéž preferují kvalitní českou výrobu nábytku. Navštivte naši prodejnu nábytku v Praze - Karlíně a přesvěčte se o kvalitě a rozsáhlém sortimentu z naší produkce nábytku !

Orientujeme se převážně na kancelářské prostory, veřejné prostory a studenstké a dětské pokoje. Ostatní bytový nábytek Vám rádi zprostředkuje přes naše partnery například Bytové studio JESPEN Praha - luxusní a moderní italský nábytek.
Na našem Facebook profilu budeme pravidelně informovat o novinkách z naší prodejny kancelářského nábytku v Praze, dozvíte se o všech akcích na kancelářská křesla a židle, neuniknou Vám nejnovější trendy v zařizování kanceláří ani tipy na zařízení Vašeho pracoviště či PC stolů. Vzhledem k tomu, že prodáváme též studentský a dětský nábytek, budeme zde uveřejnovat slevy i na dětský rostoucí nábytek. Klikněte na To se mi líbí a přidejte se taky.

Online nabídka od Finep. Krásné nové byty Praha jen u nás. Nové byty Praha za výhodné ceny.

Nepřehlédněte:
-Prodejna nábytku Praha-Karlín
-Fotky z nové prodejny nábytku
-Naši prodejci kancelářského nábytku
-Partneři NOBL nábytek Praha


Nabízíme nejen kancelářské židle a kancelářská křesla

firma NOBL kancelářský nábytek Vám nabízí rozličné inspirace, jak si zařídit novou kancelář, zabýváme se kancelářským nábytkem, kancelářskými židlemi, kancelářskými křesly, dále také rostoucím dětským nábytkem a sedacími soupravami i koženými pohovkami. Vyrábíme kancelářský nábytek více než 20 let, jsme velice rádi, že Vám můžeme nabídnout český nábytek s maximálním komfortem pro Vás, Vaší kancelář či pracovnu.

Zde naleznete výběr několika kancelářských židlí a kancelářských křesel z našeho sortimentu desítek kancelářských židlí NOBL, které nabízíme na naší prodejně v Praze-Karlíně. Mimo jiné se zaměřujeme na zdravé sezení v kanceláři. Známé "Zdravé sezení v kanceláři" a "Dynamické sezení" vyjadřují základní filosofii přístupu k řešení problému sezení při administrativní práci v kanceláři. Mimo jiné nabízíme též opravy starších kancelářských židlí a křesel, ušetřete peníze a menší závady na Vaší židli si nechte výhodně opravit.

Další nabídku židlí do kanceláře naleznete na www. nobl-praha .cz.

Naši hlavní prodejci

NO+BL Praha-Karlín CENTRÁLA
Sokolovská 1288/166, Praha-Karlín (dříve NOBL Praha Černý Most)

NO+BL Plzeň
Kollárova 24, Plzeň

NO+BL Žamberk
Dolečka 177, Žamberk-Dlouhoňovice


Naši hlavní prodejci

NO+BL Praha-Karlín CENTRÁLA
Sokolovská 1288/166, Praha-Karlín (dříve NOBL Praha Černý Most)

NO+BL Plzeň
Kollárova 24, Plzeň

NO+BL Žamberk
Dolečka 177, Žamberk-Dlouhoňovice

Firma NOBL Kancelářský nábytek je zavedená, ryze česká společnost, která vznikla již v roce 1990 jako projektové studio, zabývající seinteriérovou tvorbou. V roce 1992 zakladatel firmy NOBL Kancelářský nábytek ing.arch. Petr Novák vyprojektoval a zrealizoval výrobu nábytkového systému s názvem ŠÉF. Tato typová řada se stala základem úspěchu a pomohla NOBL Kancelářský nábytek zařadit mezi pět nejvýznamnějších dodavatelů pro kancelářský nábytek v České republice. V současné době má NOBL Kancelářský nábytek centrálu na Praze 9, pobočky na Praze 5, v Plzni a v Žamberku. Dále můžete náš kancelářský nábytek nakoupit u mnoha dealerů po celé ČR za shodné ceny.

Předem děkujeme za odpověď !

CERTIFIKÁTY KVALITY
V roce 2003 firma NOBL Kancelářský nábytek získala prestižní certifikát DIN EN ISO 9001:2000 auditem TÜV CERT.

Nepodceňujte kvalitu svého kancelářského nábytku, zvláště pak kvalitu kancelářské židle či celkovou ergonomii PC stolu, jelikož Vám mohou způsob značné zdravotní obtíže. V kanceláři mnozí trávime většinu dne a proto bychom měli věnovat zvýšenou pozornost výběru kancelářského nábytku i kancelářského křesla a nevybírat jen podle ceny, jelikož tady se Vám investice vyplatí. Investujete přeci do svého zdraví a pohodlí, NOBL vyrabí kvalitní certifikovaný kancelářský nábytek v možství variant opravdu pro každého.

Více informací o kancelářském nábytku firmy NOBL Praha...

Máte-li zájem nejen o kancelářský nábytek či nábytek do dětského a studenstkého pokoje, doporučujeme navštívit Bytové studio JESPEN Praha orientující se na moderní bytový nábytek, nejen od italských výrobců. Luxusní latkové i kožené sedačky, pohodlné postele a lakovaný nábytek nejen do obývacího pokoje...

Nabízíme taktéž moderní a velice funkční dětský nábytek ZALF od italského výrobce, který roste spolu s Vaším dítětem a poslouží mu jako kvalitní nabytek i ve studentských letech ! Více o dětském nábytku ZALF na www.zalf.cz - Nyní slevy dle věku Vašich dětí, velice zajímavá nabídka.

Moderní pohovky Jespen - Levně !

Do kanceláře nebo na recepci Vaší firmy či do konferenční místnosti se jistě bude hodit taktéž pohodlná sedací souprava. V každé moderní kanceláři dnes nesmí chybět pohovka pro chvíle odpočinku při práci.

Luxusní kancelářské židle

Kvalitní kancelářské židle

Kancelářská křesla


Dveřní výplně pro vchodové dveře. Do vašich kanceláří doporučujeme okenní sítě proti hmyzu od K-system.cz.

Nábytek Praha Plzeň Žamberk
    © 1990 - 2015 NOBL Kancelářský nábytek Praha & kancelářská křesla | Opravy kancelářských židlí | Moderní bydlení | Luxusní bydlení | Bezpečná půjčka | Peníze ihned
Specializujeme se na prodej a výrobu, českého nábytku... jak do kanceláře, tak do domácnosti... NOBL je kvalitní nábytek pro každého.
© Webmaster: Michal Jedon WebovkyLevne.cz / www stránky / SEO optimalizace / propagace na facebooku