Naše služby & Ceník služeb

Přijedeme k Vám na konzultaci

Nezávazný dotaz na naše služby?

A) Návštěva u Vás
Zavolejte, přijedeme na konzultaci přímo k Vám do kanceláře. Poradíme a navrhneme architektonické řešení Vašich kanceláří i ostatních interiérů ve firmě. Kontaktujte přímo: Ing. arch. Petra Nováka na tel. 603 440 471.

B) Vizualizace zdarma
Nabízíme Vám zhotovení návrhů interiérů, nebo jednotlivých nábytkových sestav ve 3D programu ZDARMA. Tyto návrhy Vám ucelí představu o konečném vzhledu a uspořádání nejenom Vaší kanceláře.

C) Odborná montáž nábytku
Provádíme odbornou montáž nejen kancelářského nábytku od nás. Montujeme také nábytek Ikea, Sconto, Asko, Kika a dalších značek včetně kuchyňských linek (240 Kč za každou započatou hodinu, nebo dle dohody).

D) Opravy židlí
Dále provádíme opravy všech typů kancelářských židlí i čalouněných kancelářských křesel a to od drobných oprav až po celkové repase včetně přečalounění. Více informací a ukázky oprav včetně ceníku prací získáte na stránce www.OpravyZidli.cz.

E) Doprava zboží
Zajišťujeme též dopravu nábytku a dalšího zboží a to včetně nakládky a vykládky. Přepravu nábytku nabízíme hlavně po Praze a okolí, ale jsme schopni Vám objednaný nábytek přivézt kamkoliv po České republice nebo i na Slovensko. Vše dle dohody s dispečerem.

F) Ekologická likvidace starého nábytku
Nabízíme ekologickou likvidaci starého kancelářského nábytku i firmám, které u nás aktuálně neobjednávají nový nábytek, za velmi výhodných finančních podmínek. Poptejte likvidaci nábytku přímo u nás. Více informací u našeho dispečera.

G) Úprava nábytku dle požadavků GDPR (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů)
Posoudíme možnosti doplnění dveří skříní o zámky, případně otevřených skříní o dveře. Pokusíme se opravit nebo vyměnit nefunkční zámky jak u skříní, tak zásuvkových kontejnerů, aby Váš nábytek splňoval podmínky nakládání s osobními údaji dle GDPR platné od 25. května 2018. Posouzení objednávejte na e-mailové adrese Jiřího Somola.

Nezávazný dotaz na naše služby?

Ceník nabízených služeb firmou NO+BL

Montáž + doprava zboží NO+BL platnost od 1. 1. 2016
po Praze ostatní ČR
Montáž: hodnota zboží do 10 000 Kč bez DPH paušál 980 Kč paušál 980 Kč + 15 Kč/km
Montáž: hodnota zboží nad 10 000 Kč bez DPH 8,7 % z hodnoty zboží bez DPH 8,7 % z hodnoty zboží bez DPH + 15 Kč/km
Doprava – pouze řidič – vykládku zajišťuje zákazník paušál 980 Kč paušál 980 Kč + 15 Kč/km
Stěhování 340 Kč/hod/osobu 340 Kč/hod/osobu
Ekologická likvidace starého nábytku
Stoly a skříně lamino 200 Kč/ks
Židle čalouněné 300 Kč/ks
 

Uvedené ceny jsou bez DPH 21 %. Kilometry jsou počítány dle skutečně ujetých tam a zpět.