• Home
  • Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek a kancelářské stoly

Kancelářský nábytek MULTI LINE

Modulární stolový systém, umožňující skladbu pracovišť. Základem jsou kovové podnože, které jsou spojeny plochými trnožemi, na které se namontují posuvné desky.

Kancelářský nábytek NO+BL

Naše ryze česká firma NO+BL Praha se zabývá nejen kancelářskými interiéry. Navrhujeme, vyrábíme a dodáváme kompletní systémové vybavení pro veškeré prostory.

Kancelářský nábytek HOBIS

Je nadčasový kancelářský nábytek, který umožní atraktivní a přitom praktické a variabilní zařízení Vaší kanceláře kvalitním českým kancelářským nábytkem.

Dotaz na kancelářský nábytek?

Výškově stavitelné stoly NO+BL

Novinka od firmy NO+BL. Zamyslete se nad výměnou pevných pracovních stolů za výškové nastavitelné. Při dlouhém sezení je extrémně zatěžována páteř a loketní klouby.

Stavitelné stoly Motion Ergo

Pracovní deska a zdvihací mechanismus stolů MOTION ERGO umožňuje nastavení správného sezení a podstatně snižuje riziko přetížení páteře a následných potíží.

Kancelářský nábytek EXNER

Čisté linie, velkorysý pracovní prostor, respekt k dobrému řemeslu. To jsou základní devizy, které přináší kancelářský nábytek EXNER ve všech jeho řadách.

Dotaz na kancelářský nábytek?

Manažerský nábytek

Manažerský nábytek do kanceláře a vedoucí pracovníky. Moderní, designový a kvalitní manažerský nábytek.

Nábytek od dalších výrobců

Zde naleznete kvalitní kancelářský nábytek různých výrobců a značek, které také zastupujeme. Najdeme pro Vás ten pravý nábytek.

Recepce a doplňky

Velký výběr recepcí a doplňků pro vaši kancelář či firmu v různém provedení a ve špičkovém zpracovaní. Upravíme recepce i na míru.

Dotaz na kancelářský nábytek?

Nabízíme kompletní dodávky kanceláří vč. zasedacích místností, recepcí či kuchyněk