• Home
  • Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek a kancelářské stoly

Kancelářský nábytek NO+BL

Naše ryze česká firma NO+BL Praha se zabývá nejen kancelářskými interiéry. Navrhujeme, vyrábíme a dodáváme kompletní systémové vybavení pro veškeré prostory.

Kancelářský nábytek HOBIS

Je nadčasový kancelářský nábytek, který umožní atraktivní a přitom praktické a variabilní zařízení Vaší kanceláře kvalitním českým kancelářským nábytkem.

Kancelářský nábytek EXNER

Čisté linie, velkorysý pracovní prostor, respekt k dobrému řemeslu. To jsou základní devizy, které přináší kancelářský nábytek EXNER ve všech jeho řadách.

Dotaz na kancelářský nábytek?

Nábytek od dalších výrobců

V této sekci naleznete kvalitní kancelářský nábytek různých výrobců a značek, které také zastupujeme. najdeme pro Vás ten pravý nábytek.

Výškově stavitelné stoly

Pracovní deska a zdvihací mechanismus stolů MOTION ERGO umožňuje nastavení správného sezení a podstatně snižuje riziko přetížení páteře a následných potíží.

Manažerský nábytek

Manažerský nábytek do kanceláře a vedoucí pracovníky. Moderní, designový a kvalitní manažerský nábytek.

Dotaz na kancelářský nábytek?

Recepce

Velký výběr recepcí pro vaši kancelář či firmu v různém provedení a ve špičkovém zpracovaní. Upravíme recepce i na míru.

Paravány – stolové clony

Textilní obdélníkové paravány a stolové clony s hliníkovým profilem, oboustranně čalouněné látkou. Takto poslouží i jako nástěnka.

Doplňky

V sekci doplňků naleznete věšáky, zásuvkové panely, které se liší nabídkou konfigurace přípojných míst a mnoho dalšího zboží.

Dotaz na kancelářský nábytek?

Nabízíme kompletní dodávky kanceláří vč. zasedacích místností, recepcí či kuchyňek