Kancelářský nábytek NO+BL

Kancelářský nábytek MULTI-LINE

Modulární stolový systém, pro variabilní skladbu. Základem jsou kovové podnože, které jsou spojeny plochými trnožemi, na které se namontují posuvné pracovní desky.

Výškově stavitelné stoly ERGO

Při dlouhém a strnulém sezení je extrémně zatěžována páteř a loketní klouby. Přitom stačí měnit polohu při práci ze sedící na stojící pomocí výškově stavitelných stolů.

Kancelářský nábytek S-LINE

Nábytková řada S-line je variabilní kancelářský nábytek, vyvinutý firmou NO+BL vycházející ze stavebnicového systému kancelářských stolů a skříní.

Dotaz na kancelářský nábytek?

Kancelářský nábytek WHITE-LINE

Nábytková řada White-line je tvořena výběrem prvků kancelářského nábytku řady S-line, a to v základním provedení bílých melaminových prvků. Nyní velmi populární sestava nábytku.

Kancelářský nábytek W-LINE

Série nábytku W-line je moderní, elegantní kancelářský nábytek pro současné dynamické manažery a profesionály.

Kancelářský nábytek E-LINE

Nábytková řada E-line je základní variabilní kancelářský nábytek, vyvinutý firmou NO+BL vycházející ze stavebnicového systému kancelářských stolů a skříní.

Dotaz na kancelářský nábytek?

Kancelářský nábytek ŠÉF

Kancelářský dýhovaný nábytek Šéf je osvědčená, roky vyráběná sestava, která umožňuje vysokou ekonomii i estetičnost kancelářského provozu. Tato řada se vyrábí ještě ve variantách Šéf Lux a Šéf Nova.

Kancelářský nábytek SENÁTOR

Nábytek Senátor byl vyvinut pro potřeby Kanceláře Senátu ČR. Jedná se o klasický kancelářský nábytek s historizujícími prvky.