Kancelářský nábytek NO+BL

Kancelářský nábytek MULTI LINE

Modulární stolový systém, pro variabilní skladbu. Základem jsou kovové podnože, které jsou spojeny plochými trnožemi, na které se namontují posuvné pracovní desky.

Výškově stavitelné stoly ERGO

Při dlouhém a strnulém sezení je extrémně zatěžována páteř a loketní klouby. Přitom stačí měnit polohu při práci ze sedící na stojící pomocí výškově stavitelných stolů.

Kancelářský nábytek S-LINE

Nábytková řada S-line je variabilní kancelářský nábytek, vyvinutý firmou NO+BL vycházející ze stavebnicového systému kancelářských stolů a skříní.

Dotaz na kancelářský nábytek?

Kancelářský nábytek WHITE-LINE

Nábytková řada White-line je tvořena výběrem prvků kancelářského nábytku řady S-line, a to v základním provedení bílých melaminových prvků. Nyní velmi populární sestava nábytku.

Kancelářský nábytek W-LINE

Série nábytku W-line je moderní, elegantní kancelářský nábytek pro současné dynamické manažery a profesionály.

Kancelářský nábytek E-LINE

Nábytková řada E-line je základní variabilní kancelářský nábytek, vyvinutý firmou NO+BL vycházející ze stavebnicového systému kancelářských stolů a skříní.

Dotaz na kancelářský nábytek?

Kancelářský nábytek ŠÉF

Kancelářský dýhovaný nábytek Šéf je osvědčená, roky vyráběná sestava, která umožňuje vysokou ekonomii i estetičnost kancelářského provozu. Tato řada se vyrábí ještě ve variantách Šéf Lux a Šéf Nova.

Kancelářský nábytek SENÁTOR

Nábytek Senátor byl vyvinut pro potřeby Kanceláře Senátu ČR. Jedná se o klasický kancelářský nábytek s historizujícími prvky.