MULTI-LINE - kancelářský nábytek NO+BL

MULTI-LINE je moderní stolový systém, umožňující modulární skladbu kancelářských pracovišť. Základem jsou jednoduché kovové podnože, které jsou spojeny plochými trnožemi, na které se snadno namontují posuvné pracovní desky. Více informací…

Vystaveno na prodejně!Nábytek máme vystavený na prodejně

Nezávazně poptat? Ceník na vyžádání Prospekt ke stažení Barvy a dekory Zaslat 3D knihovny

MULTI-LINE je moderní stolový systém, umožňující modulární skladbu kancelářských pracovišť. Základem jsou jednoduché kovové podnože, které jsou spojeny plochými trnožemi, na které se snadno namontují posuvné pracovní desky. Součástí systému MULTI-LINE jsou textilní akustické paravány, které jsou pevně přišroubovány k podnoži. Nosné hliníkové profily paravánu umožňují snadno zavěsit různé police a odkládací plochy. Paravány se dají objednávat i samostatně, bez stolové konstrukce.

MULTI-LINE je moderní stolový systém, umožňující modulární skladbu kancelářských pracovišť. Základem jsou jednoduché kovové podnože, které jsou spojeny plochými trnožemi, na které se snadno namontují posuvné pracovní desky. Součástí systému MULTI-LINE jsou textilní akustické paravány, které jsou pevně přišroubovány k podnoži. Nosné hliníkové profily paravánu umožňují snadno zavěsit různé police a odkládací plochy. Paravány se dají objednávat i samostatně, bez stolové konstrukce. Další velkou výhodou systému MULTI-LINE je snadno přístupná elektroinstalace. Všechny pracovní desky jsou lehce posuvné a tím je možné přímo zapojovat Vaše elektrospotřebiče. Konstrukce posuvu je patentem NO+BL a je uživatelsky velmi jednoduchá. Kovová konstrukce MULTI-LINE se snadno montuje a můžete z ní skládat jakékoli skupiny pracovišť. Díky univerzálním deskám a trnožím jsou ceny jednotlivých pracovišť velmi zajímavé. Ke každému stolu se může namontovat samostatná zásuvka, která nahradí pojízdný kontejner. Kovové podnože MULTI-LINE jsou dobře použitelné i na vytváření jednacích stolů různých velikostí. Zde je vidět stůl 200×160 cm pro 10 osob s použitím stejných nohou jako u běžných dvojstolů. Na podnože MULTI-LINE lze snadno montovat skleněné nebo HPL desky. Systém je připraven i na zavěšení PC tower nebo na vytváření přídavných stolů, které se odsouvají i s celou pracovní deskou a tím  umožní přístup k elektrokanálu.