• Home
  • Výškově nastavitelné stoly

NABÍZÍME VÝŠKOVĚ NASTAVITELNÉ STOLY ZA NEJNIŽŠÍ CENY!

Vyrábíme výškově nastavitelné stoly pro zdravou práci

Rádi bychom vám představili naše výškové stoly, které vám pomohou udržet vaše záda zdravá! Naší zákazníci si je oblíbili zejména kvůli jednoduchému ovládání, kvalitnímu provedení, luxusnímu designu… a hlavně kvůli velmi příznivé ceně. Chcete také zdravě pracovat a předejít zdravotním problémům?

 

V dnešní době trpí 8 z 10 lidí bolestí zad a krční páteře, jejíž příčinou většinou bývá práce v sedě a nedostatek pohybu. Výškově stavitelné stoly však zajistí dokonalou ergonomii, umožní práci ve stoje a vy se tak budete cítit mnohem lépe!

Vsedě se učíme, studujeme i pracujeme. Špatné dlouhodobé sezení je v dnešní době civilizační choroba, kterou trpí již děti školního věku. Tělo, zejména páteř, začne jednostrannému zatížení podléhat. Pozice vsedě stlačuje meziobratlové ploténky a časem dochází k jejich degeneraci, často až k bolestivému výhřezu.

Problém dlouhodobého sezení vyřeší střídání sezení a stání. Při stání zapojíme břišní i zádové svaly a odlehčíme tlak na meziobratlové ploténky. Stoly DYNAMIC a DYNAMIC + nám pohyb neumožní a nevyléčí nás, ale podstatně sníží riziko potíží. Proto jsou stoly doporučovány jako prevence či pomoc pro ty, kteří potíže se zády už mají nebo se jim chtějí vyhnout.

Zamyslete se, kolik hodin denně strávíte sezením. Ráno, když jedete do práce, pak 8–10 hodin v práci, pak odpočinek na gauči před televizí… Sedavé zaměstnání je nápor pro záda, páteř, ale především pro kardiovaskulární systém a srdce a vede ke zpomalení celého metabolismu.

Výškově nastavitelné stoly jsou ideální pro zdravou práci. Umožňují doposud sedavou práci vykonávat vestoje, čímž se uleví páteři, prokrví se celé tělo a tím se zvýší efektivita práce. Pokud chcete, aby jste byli při práci spokojeni, zdraví a práce vás bavila, zvolte výškově nastavitelný stůl od nás.

Co umí naše výškově nastavitelné stoly?

• Komfortní elektrický systém
• Záruka na pohony 2 roky
• Doprava, montáž a odborné zaškolení zdarma
• Český výrobek
• Precizní zpracovaní
• Kvalitní materiály a pohony

NAŠE NABÍDKA

Veškerý nábytek jsme schopni vám vyrobit přímo na míru. Samostatně prodáváme kovové podnože, ke kterým si můžete zvolit velikost, tvar a dekor stolové desky tak, aby vám stůl nejlépe vyhovoval. Pokud vás zajímá víc, neváhejte nás kontaktovat na tel. čísle 603 440 471.

Nabízíme dvě série stolů. Nižší řadu NO+BL DYNAMIC, základní jednoduchý stůl bez antikolizního systému za příznivou cenu. Vyšší řada NO+BL DYNAMIC + je pevnější, snese vyšší zatížení a má dokonce paměťový ovladač. U obou typů je možné zvolit dekor desky, velikost a tvar, vše na Vaše přání…

O kabely od PC či stolní lampy se postará praktická průchodka, která kabely jednoduše svede pod desku, kde si s nimi poradí chytře zkonstruované držáky. Budete tak mít jistotu, že se kabely nezapletou a nebudou vám překážet při práci.

 

Stůl DYNAMIC

 

Elektricky výškově stavitelný stůl DYNAMIC má dvoustupňovou nohu se základním ovladačem s jedním elektromotorem. Jednoduše, stisknutím dvou tlačítek, nahoru – dolů, si stůl nastavíte podle své momentální potřeby potřeby v rozsahu 71–121 cm.

Chci vědět víc

PRACOVNÍ DESKA

Na výběr je z několika standardních rozměrů:

120×80 cm
140×80 cm
160×80 cm

OVLADAČ

Tato základní řada nastavitelných stolů má pod pracovní deskou umístěný základní ovladač, který nastavuje výšku stolu pomocí tlačítek nahoru/dolů.

PODNOŽ

Celokovovou samonosnou podnož tvoří teleskopické nohy, které jsou ze dvou dílů (zdvih 71–121 cm) a jsou ovládány jedním elektromotorem. Šířka mezi kovovými nohami se dá nastavit libovolně podle vašeho přání v rozptylu od 115–130 cm. Doporučujeme při koupi zvážit umístění kontejneru nebo jiné skříňky pod stůl a dle této volby volit nastavení šířky nohou. Podívejte se u nás na e-shopu.

Stůl DYNAMIC +

 

Elektricky výškově stavitelný stůl DYNAMIC + má třístupňovou nohu s paměťovým ovladačem a dvěma synchronizovanými elektromotory. Výšku stolu si můžete nastavit ve třech libovolných polohách v rozsahu 58–123 cm. Stůl má navíc i antikolizní čidlo, které zastaví stůl, když narazí na překážku, například područky od Vaší židle!

Chci vědět víc

PRACOVNÍ DESKA

Na výběr je z několika standardních rozměrů:

120×80 cm
140×80 cm
160×80 cm
180×80 cm

OVLADAČ

Tato základní řada nastavitelných stolů má pod pracovní deskou umístěný paměťový ovladač se 3 paměťmi pro plynulé ovládání výšky. Součástí ovladače je také zvukové upozornění Activity mode. Časovač si můžete nastavit dle potřebného intervalu (1–90 minut), abych vás včas upozornil na to, že už dlouho sedíte. Díky Activity mode můžete dostávat pravidelná upozornění, abyste nezapomínali měnit polohu vsedě za polohu ve stoje.

PODNOŽ

Celokovovou samonosnou podnož tvoří teleskopické nohy, které jsou ze tří dílů (zdvih 58–123 cm) a jsou ovládány dvěma elektromotory. Šířka mezi kovovými nohami se dá nastavit libovolně podle vašeho přání v rozptylu od 115–180 cm. Doporučujeme při koupi zvážit umístění kontejneru nebo jiné skříňky pod stůl a dle této volby volit nastavení šířky nohou. Podívejte se u nás na e-shopu.

Součástí podnože je nastavitelný Anti-kolizní systém, který zastaví pohyb desky, v případě nárazu do překážky. Třeba do židle nebo kontejneru! Pomocí ovladače lze nastavit míra citlivosti celého systému až na ten nejvyšší.

Vyzkoušejte si výškově nastavitelný stůl přímo u Vás v kanceláři po celý týden!

Stačí vyplnit a zaslat nám poptávku, obratem Vás kontaktujeme a dohodneme podrobnosti. Zapůjčení zdarma, v případě naší dopravy a montáže (po Praze) za cenu 980 Kč včetně DPH.