• Home
  • Kancelářské židle

Kancelářské židle a manažerská křesla

Kancelářské židle PROFIm

PROFIm je jedním z největších výrobců kancelářských židlí a křesel vysoké kvality. Vyráběné produkty mají originální design díky spolupráci s talentovanými mezinárodně uznávanými designéry. V naší nabídce je široký sortiment pro použití jak v kancelářích, tak i v dalších prostorách jako jsou recepce, čekárny, konferenční místnosti, haly či auditoria.

Kancelářské židle LD SEATING

LD seating se řadí mezi přední výrobce kancelářského nábytku v ČR i celé Evropě. V roce 1993 byla v Boskovicích, založena obchodně výrobní firma se zaměřením na sedací nábytek, která se v průběhu let vyprofilovala na ryze výrobní s vlastním vývojem, moderním výrobním a logistickým areálem a pevně se usídlila na špičce produkce kancelářského sezení.

Kancelářské židle FORM DESIGN

Charakteristickým znakem většiny modelů židlí FORM je kombinace kovu s masivním dřevem, případně s tvarovanou dřevěnou lamelou. Od počátku výroby je hlavní důraz kladen vedle kvality na osobitý design výrobků, což dokládá řada ocenění v prestižní soutěži „Dobrý design“ a dalších ocenění z různých výstav.

Kancelářské židle NO+BL

Firma NO+BL Žamberk spol. s r.o. je zavedená, ryze česká společnost, která vznikla již v roce 1995 jako další z firem se značkou NO+BL v České republice. První roky se firma zabývala prodejem kancelářského nábytku. Od roku 1996 začala s výrobou vlastních kancelářských židlí a křesel pod značkou NO+BL. Na výrobě a vývoji úzce spolupracuje s rodinnou firmou Josef Strnad spol. s r.o.

Kancelářské židle ANTARES

Společnost Antares a.s. patří mezi největší výrobce kancelářských židlí a křesel v České republice. Byla založena v roce 1992 za účelem vytvoření obchodní společnosti zaměřené na oblast kancelářského sedacího nábytku. Již v roce 1993 se však vzhledem k příznivé situaci na trhu z obchodní společnosti stala společnost výrobní, prosperující nejen v rámci České republiky, ale rychle expandující i na zahraniční trhy.

Kancelářské židle MAYER

Historie značky Mayer Sitzmöbel začíná na konci 19. století, kdy v německé obci Mannsgereuth v horním Bavorsku poblíž města Redwitz byla založena nábytkářská firma MAYER. Od 60. let 20. století se věnuje výhradně výrobě sedacího nábytku. V současné době se firma MAYER Sitzmöbel vypracovala v moderního výrobce kancelářských, bytových, zdravotnických a dětských židlí. Obchodně působí po celém světě, stěžejním regionem je západní Evropa.

Kancelářské židle OFFICE PRO

Nabízíme Vám kancelářské židle Office Pro od základních modelů se synchronním mechanismem až po kancelářská křesla s řadou nastavitelných ergonomických funkcí. Vyberte si židli s ohledem na její využití v požadované cenové kategorii a barevném provedení. Všechny kancelářské židle a křesla mají certifikát ze státní zkušebny. Na většinu kancelářských židlí a křesel poskytujeme záruku 3 roky.

Opravy kancelářských židlí

Nabízíme opravy kancelářských židlí všech tipů a značek. Kontaktujte naše specialisty.