Nábytková řada MITO

Navržen italským architektem Simone Bernocchi, zbrusu nový designový nábytek řady MITO kombinuje bílé lakované prvky a 3D struktury desky světlého a tmavého Javoru.

Nábytková řada IMPULS

Styl IMPULS představuje především kontrast mezi černou a bílou, stejně tak i jemnost a čistotu tvarů. Použité neutrální dezény stolových  desek jsou v harmonickém kontrastu s barevně výrazným rámem stolu.

Nábytková řada CRYSTAL

CRYSTAL je exkluzivní nabídka pro ty, kteří ocení dobrý design. CRYSTAL přinese eleganci do vaší kanceláře. Dokonalost, čistá forma, pragmatismus, dodržování zásady „méně je více“ a pečlivě studované proporce to jsou významné rysy designu CRYSTAL.

Dotaz na kancelářský nábytek?

Nábytková řada STATUS

Nábytkový systém STATUS kombinuje nadčasové klasické stylistiky s moderními detaily a nejvyšší kvalitou výroby. Estetické požadavky odpovídají ergonomickým požadavkům, které poskytují pohodlné používání nábytku během setkání, konferencí, stejně jako při každodenní činnosti.

Nábytková řada QUANDO

QUANDO řešení, které dělají vaše pracoviště pohodlnější. Tato kolekce se dokonale hodí do moderních minimalistických interiérů, jednoduché tvary stolových desk doplněny výrazným detailem z hliníku.

Dotaz na kancelářský nábytek?

Nabízíme kompletní dodávky kanceláří vč. zasedacích místností, recepcí či kuchyňek