Kancelářský nábytek VASA

Nábytek VASA spol. s r.o. je jediná firma, která vlastní technologii ergonomické polyuretanové hrany (PUR) stolových plátů, kterou sami vyvinuli.

Od roku 1993 se specializuje na výrobu kancelářského nábytku a zařízení veřejných interiéru. Zabývá se i výrobou nábytku bytového jako jsou vestavné skříně a kuchyňské sestavy.

Vyrábí i sériový nábytek pomocí CNC strojů. Některé části proto má k dispozici do 48 hodin. Výroba dalších komponent záleží vždy na vašem zadání. Standardní sortiment vyrobí do 14 dnů.

Základním materiálem pro výrobu nábytku jsou laminované dřevotřískové desky.

Společnost Nábytek VASA spol. s r.o. je certifikována dle norem ISO 9001:2015 (Systém řízení jakosti) a EN ISO 14001:2015 (Systém environmentálního managementu).

Používané materiály jsou ekologicky recyklovatelné a přispívají tak ke zdravějšímu životnímu prostředí.

Na veškeré produkty Nábytek VASA spol. s r.o. poskytujeme záruku 60 měsíců od doby dodání.

Nábytková řada EXPRESS

Pokud si potřebujete zařídit kancelář co možná nejrychleji, poskládejte si ji snadno z prvků nábytku Express a svou zakázku si vyzvedněte do 4 dnů od objednávky na našem skladě. Expresní nábytek nabízíme v jedné barevné variantě, designově se jedná o řadu Vasa Classic.

Stolová řada ECO

Řada Eco, to je cenově dostupný stolový a konferenční systém představovaný klasickou deskovou podnoží s lubem.

Stolová řada CLASSIC

Stolová řada Classic se vyznačuje klasickým pevným kovovým podnožím u pracovních stolů, doplněným pracovními deskami s klasickou ABS hranou nebo speciální litou polyuretanovou (PUR) hranou.

Dotaz na kancelářský nábytek?

Nabízíme kompletní dodávky kanceláří vč. zasedacích místností, recepcí či kuchyněk