Nábytková řada FORO

Unikátní, kubistický tvar recepce dělá charakter místnosti velmi expresivní. Dva překrývající se obdélníky  ve čtyřech barevných variantách – bílá, zelená, červená a oranžová. Lesk z čelních částí kontrastuje s korpusem a stolovou deskou recepce, která může být bílá nebo v dekoru kaštan. Více informací…

Ceník na vyžádání Prospekt ke stažení Barvy a dekory Zaslat 3D knihovny

Unikátní, kubistický tvar recepce dělá charakter místnosti velmi expresivní. Dva překrývající se obdélníky  ve čtyřech barevných variantách – bílá, zelená, červená a oranžová. Lesk z čelních částí kontrastuje s korpusem a stolovou deskou recepce, která může být bílá nebo v dekoru kaštan.

Unikátní, kubistický tvar recepce dělá charakter místnosti velmi expresivní. Dva překrývající se obdélníky  ve čtyřech barevných variantách – bílá, zelená, červená a oranžová. Lesk z čelních částí kontrastuje s korpusem a stolovou deskou recepce, která může být bílá nebo v dekoru kaštan. Přestože recepce nepůsobí objemným dojmem, je velmi prostorná a nabízí dostatek prostoru pro veškeré potřebné zařízení používané na pracovišti.