Nábytková řada GRAND

Grand nabízí díky svému jednoduchému řešení kovových podnoží stolů širokou škálu možností pracovních míst s přísedícími a odkládacími stoly. Také skříňový nábytek nabízí nečekaně mnoho variant sestav a tím velice vhodně doplňuje stoly. Společně pak nábytek nabízí rychlé, jednoduché, ale hlavně vhodné řešení každé kanceláře. Více informací…

Nezávazně poptat ?
Ceník nábytku Prospekt ke stažení Barvy a dekory Zaslat 3D knihovny

Grand nabízí díky svému jednoduchému řešení kovových podnoží stolů širokou škálu možností pracovních míst s přísedícími a odkládacími stoly. Také skříňový nábytek nabízí nečekaně mnoho variant sestav a tím velice vhodně doplňuje stoly. Společně pak nábytek nabízí rychlé, jednoduché, ale hlavně vhodné řešení každé kanceláře.

Grand nabízí díky svému jednoduchému řešení kovových podnoží stolů širokou škálu možností pracovních míst s přísedícími a odkládacími stoly. Také skříňový nábytek nabízí nečekaně mnoho variant sestav a tím velice vhodně doplňuje stoly. Společně pak nábytek nabízí rychlé, jednoduché, ale hlavně vhodné řešení každé kanceláře. Kovové podnože pracovních a jednacích stolů jsou povrchově upraveny vypalovaným lakem dle vzorníku odstínu RAL. V nabídce je možnost dodat nohy podnože v chromu, nebo v broušeném nerezu. Nohy pracovních stolů jsou opatřeny plastovými výškově přestavitelnými patkami. Stolové desky jsou vyrobeny z kvalitních melaminových DT desek o tloušťce 25mm opatřené 2mm ABS hranou. Ke stolům je možné dodat paravány s různými prvky pro odkládání kancelářských potřeb. V nabídce je také systém skrytých elektrických a datových zásuvek. Skříňový nábytek a kontejnery se vyrábějí z 25mm a 18mm melaminových DT desek, které jsou opatřeny 2mm a 0.7mm ABS hranou. Charakteristickým prvkem skříňového nábytku jsou volné otevřené niky, dvířka s možností provedení melaminové DT desky ve vysokém lesku a možnost zaměnění zad volně stojících otevřených skříní za čirý polykarbonát.