Nábytková řada LINEA

Čím méně, tím lépe – to je základní princip každého dobrého projektu. To je důvod, proč je LINEA tvořena právě jasnými liniemi, světelný design a lesklé bílé barvy, které přinesou výjmečnost do každého prostoru. LED osvětlení je instalováno ve spodní části stolu a upozorňuje na sofistikovaný styl. Více informací…

Ceník na vyžádání Prospekt ke stažení Barvy a dekory Zaslat 3D knihovny

Čím méně, tím lépe – to je základní princip každého dobrého projektu. To je důvod, proč je LINEA tvořena právě jasnými liniemi, světelný design a lesklé bílé barvy, které přinesou výjmečnost do každého prostoru. LED osvětlení je instalováno ve spodní části stolu a upozorňuje na sofistikovaný styl.

Čím méně, tím lépe – to je základní princip každého dobrého projektu. To je důvod, proč je LINEA tvořena právě jasnými liniemi, světelný design a lesklé bílé barvy, které přinesou výjmečnost do každého prostoru. LED osvětlení je instalováno ve spodní části stolu a upozorňuje na sofistikovaný styl. Přední a horní prvky jsou vyrobeny ze skla, zatímco rohy jsou zdobeny ušlechtilou nerezovou ocelí.