Nábytková řada ORGANIC

Kubický tvar vyplněn s organickými tvary. Nová recepce podle MDD má svůj návrh přímo z přírody,  trochu relaxace v dnešním stresujícím světě. Při vytváření Organic nasloucháme nejlepšího architekta – samotnou přírodu. Bílá barva recepce působí svěží dojmem a dává mnoho možností pro individuální dotvoření myšlenky a stylu: bílá je v harmonii s každou barvou. Více informací…

Ceník na vyžádání Prospekt ke stažení Barvy a dekory Zaslat 3D knihovny

Kubický tvar vyplněn s organickými tvary. Nová recepce podle MDD má svůj návrh přímo z přírody,  trochu relaxace v dnešním stresujícím světě. Při vytváření Organic nasloucháme nejlepšího architekta – samotnou přírodu. Bílá barva recepce působí svěží dojmem a dává mnoho možností pro individuální dotvoření myšlenky a stylu: bílá je v harmonii s každou barvou.

Kubický tvar vyplněn s organickými tvary. Nová recepce podle MDD má svůj návrh přímo z přírody,  trochu relaxace v dnešním stresujícím světě. Při vytváření Organic nasloucháme nejlepšího architekta – samotnou přírodu. Bílá barva recepce působí svěží dojmem a dává mnoho možností pro individuální dotvoření myšlenky a stylu: bílá je v harmonii s každou barvou. Přírodní design podtrhuje podsvícení systémem fluorescenčního světla . Finální dojem je doplněn o skleněnou deskou, která dává recepci nádheru a vznešenost.