Nábytková řada VALDE

Rovné, vypouklé a rovné, vypouklé a vyhloubené. To jsou prvky k dispozici pro vytvoření z některých četných vln, kruhového nebo přímého uspořádání recepčního pultu. Čelní plocha pultu je tvořena z HPL materiálů v dekoru  dřeva nebo v mnoha barvách ve vysokým lesku. Více informací…

Ceník na vyžádání Prospekt ke stažení Barvy a dekory Zaslat 3D knihovny

Rovné, vypouklé a rovné, vypouklé a vyhloubené. To jsou prvky k dispozici pro vytvoření z některých četných vln, kruhového nebo přímého uspořádání recepčního pultu. Čelní plocha pultu je tvořena z HPL materiálů v dekoru  dřeva nebo v mnoha barvách ve vysokým lesku.

Rovné, vypouklé a rovné, vypouklé a vyhloubené. To jsou prvky k dispozici pro vytvoření z některých četných vln, kruhového nebo přímého uspořádání recepčního pultu. Čelní plocha pultu je tvořena z HPL materiálů v dekoru  dřeva nebo v mnoha barvách ve vysokým lesku. Celý recepční pult je potom osvětlen LED osvětlením, které se nachází ve spodní částí u soklu recepce a v horní části pod vrchní deskou recepce, která je tvořena sklem. Úžasný efekt osvětlené recepce vynikne především v tmavší části prostoru.