Nábytková řada LINEA

Vytvořeno architektem Zbigniew Kostrzewa, nová recepce Zig Zag se zdá být ideální kombinace stylu, spolehlivosti a jednoduchosti. Přední panely kombinují proplétání kovových konstrukcí s plexisklem a produkují pocit rozšířeného prostoru v místnosti, kde je recepce nainstalována. Recepce se skládá z bloků různých velikostí, které umožňují univerzální opatření. Více informací…

Ceník nábytku Prospekt ke stažení Barvy a dekory Zaslat 3D knihovny

Vytvořeno architektem Zbigniew Kostrzewa, nová recepce Zig Zag se zdá být ideální kombinace stylu, spolehlivosti a jednoduchosti. Přední panely kombinují proplétání kovových konstrukcí s plexisklem a produkují pocit rozšířeného prostoru v místnosti, kde je recepce nainstalována. Recepce se skládá z bloků různých velikostí, které umožňují univerzální opatření.

Vytvořeno architektem Zbigniew Kostrzewa, nová recepce Zig Zag se zdá být ideální kombinace stylu, spolehlivosti a jednoduchosti. Přední panely kombinují proplétání kovových konstrukcí s plexisklem a produkují pocit rozšířeného prostoru v místnosti, kde je recepce nainstalována. Recepce se skládá z bloků různých velikostí, které umožňují univerzální opatření.Unikátní podsvícení s různými barvami nejen napomáhájí se přizpůsobit prostoru, ale také přidat šarm a dokonalost k němu. Různé režimy barevného osvětlení  jsou ovládané pomocí dálkového ovládače.