Nábytek Říčany - Doplňky

Většina pracovníků uvádí, že méně hlučné prostředí se pozitivně projeví na zvýšené produktivitě jejich práce. Akustické paravány tlumí zvuky a pomáhají k vytvoření pohodlného a přínosného pracovního prostředí. Paravány pomáhají omezovat přenos zvuku z jednoho pracoviště na druhé, a tím snižovat nechtěné odvádění pozornosti. Kolekce kancelářských doplňků NOVUM zvýší nejen estetickou úroveň pracoviště, ale zlepšuje i organizaci na pracovním stole. Trojbox, kalíšek, zásobník na papír, malá police a odpadkový koš jsou vyrobeny z ocelového hlubokotažného plechu povrchově upraveného termoreaktivní práškovou barvou.Více informací…

Nezávazně poptat ?
Ceník nábytku Prospekt ke stažení Barvy a dekory Zaslat 3D knihovny

Většina pracovníků uvádí, že méně hlučné prostředí se pozitivně projeví na zvýšené produktivitě jejich práce. Akustické paravány tlumí zvuky a pomáhají k vytvoření pohodlného a přínosného pracovního prostředí. Paravány pomáhají omezovat přenos zvuku z jednoho pracoviště na druhé, a tím snižovat nechtěné odvádění pozornosti. Kolekce kancelářských doplňků NOVUM zvýší nejen estetickou úroveň pracoviště, ale zlepšuje i organizaci na pracovním stole. Trojbox, kalíšek, zásobník na papír, malá police a odpadkový koš jsou vyrobeny z ocelového hlubokotažného plechu povrchově upraveného termoreaktivní práškovou barvou.

Většina pracovníků uvádí, že méně hlučné prostředí se pozitivně projeví na zvýšené produktivitě jejich práce. Akustické paravány tlumí zvuky a pomáhají k vytvoření pohodlného a přínosného pracovního prostředí. Paravány pomáhají omezovat přenos zvuku z jednoho pracoviště na druhé, a tím snižovat nechtěné odvádění pozornosti.
Kolekce kancelářských doplňků NOVUM zvýší nejen estetickou úroveň pracoviště, ale zlepšuje i organizaci na pracovním stole. Trojbox, kalíšek, zásobník na papír, malá police a odpadkový koš jsou vyrobeny z ocelového hlubokotažného plechu povrchově upraveného termoreaktivní práškovou barvou.
Stolní LED lampa ALFA 1100 přináší novou technologii LED 4. generace až na váš pracovní stůl. Díky této technologii dosahuje úspory energie až 80 %. Vysoce výkonný světelný LED zdroj s rovnoměrným a koncentrovaným světlem nabízí měkké osvětlení podobné dennímu světlu. Prostřednictvím dotykového ovládacího panelu lze v pětistupňovém rozpětí nastavit intenzitu světla a zvolit mezi studeným, teplým a denním světlem. Tato technologie rovněž zaručuje dlouhodobou životnost (více než 10 000 hodin). Neobsahuje křehké skleněné komponenty, je bezpečná a snadno použitelná.